ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Україна
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Столиця:Київ

Найбільше місто:столиця

Державна мова:Українська

Гімн

«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду».
АР Крим Вінницька Волинська Донецька Житомирська Закарпатська Запорізька Івано-Франківська Київ Київська Кропивницька Луганська Львівська Миколаївська Одеська Полтавська Рівненська Севастополь Січеславська Сумська Тернопільська Харківська Херсонська Хмельницька Черкаська Чернівецька Чернігівська
ПАНОРАМА

З Роси й Води Видатному Українцю

З Роси й Води Видатному Українцю

До 70-ти ліття до Дня Народження Богдана Дякова


Українська Громадськість Харкова й Слободянщини відзначає 70-річчя від Дня Народження видатного українського вченого в галузі систем радіоуправління рухомих об’єктів – безпілотників, успішного педагога, видатного громадсько-політичного діяча – будівничого Української Держави  Богдана Степановича Дякова.
Богдан Степанович Дяків Народився 1 січня 1947 року в с. Олесино Козівського району Тернопільської області. 1951 року сім’я переїхала  до Дніпродзержинська Дніпропетровської області. 1965 року закінчив  школу-інтернат № 1 м. Дніпродзержинська   і поступив  в Томський інститут радіо-електроніки. З 1966 року до 1969 року служив на Чорноморському флоті. По закінченні служби працював на Харківському авіаційному заводі слюсарем-

складальником. В 1970 році поступив на денну форму навчання в Харківській авіаційний інститут на факультет  автоматичних систем управління Літальними Апаратами, який  закінчив в 1976 році і був направлений на роботу в Харківське конструкторське бюро по машинобудуванню заводу ім.Малишева де працював інженером-дослідником. А далі –  працював в системі науково-технічної творчості молоді заводу. З 1982 року і по сьогоднішній день – директор позашкільного закладу Клуб юних техніків  “Калібр” від заводу ім.Малишева.

За 36 років науково-педагогічної, професіонально-технічної та виховної підготовки молоді разом з колективом, що очолював, підготував понад 10 тисяч молодих спеціалістів які отримали належне педагогічне виховання та фахову технічну освіту по різних напрямках. В 1993 році закінчив Харківський Державний Університет по спеціальності космічна радіофізика. Проводив наукову роботу в найновіших галузях з актуальних питань  сучасної науки радіофізики та управління літальними апаратами, зокрема безпілотними. Є автором 3-х монографій-підручників, за якими вчаться в навчальних закладах України; автор багатьох наукових статей з питань радіофізики, систем зв’язку та управління літальними апаратами. Був керівником 30 позашкільних закладів системи профспілок Харківської області. Організатор школи юних космонавтів на базі позашкільних закладів КЮТ «Калібр» в якій займалось більше 300 дітей зі всієї області. Організатор комп’ютерізації і радіоспорту в масштабах молодіжних клубів України. Під його керівництвом заклад був першим по організації змагань по авто трасовому моделізму в Україні. З 1990-х років активно втілює в життя комп’ютерні технології в системі освіти для дітей. Під його керівництвом та участю заклад веде активну культурно-просвітницьку роботу серед дітей в районі (конкурси, змагання, виставки). За свою роботу Нагороджений  десятками Почесних грамот  та подяк.

Свою наукову, навчальну і виховну роботу завжди поєднував з активною і широкою громадською, інформаційно-просвітницькою роботою. Був керівником виборчих комісій різного рівня. З 1985 року брав активну участь в процесах демократичних перетворень та громадських рухах на Харківщині, в розбудові та утвердженні української держави, української мови, культури, національних традицій.

Керівник перших груп НРУ За Перебудову на заводі ім. Малишева; активний

учасник та співорганізатор більшості громадсько-політичних заходів Харківських українських громадських об'єднань. З 1996 року – Голова Харківської Обласної Організації Конгресу  українських націоналістів; з 2004 року – Головуючий  Співкоординатор Харківського громадського Комітету національного  порятунку; з 2005 року – Головуючий співкоординатор «Харківської Громади на захист Конституції та Прав людини»; з 2006 року – Член Громадської ради при Харківській ОДА; з 2008 року – Член  оргкомітету Харківської ОДА по вшануванню пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій 1932-1933 рр. Автор багатьох  публіцистичних матеріалів в різних засобах масової інформації в тому числі на радіо і телебаченні, які пропагують патріотичні, державницькі та культурні цінності українського народу.

Харківська Громадськість здоровить видатного Українця з Ювілеєм.  Зичимо успіхів та гараздів в усьому!

За дорученням Наради Керівників Харківської Громади, Наради керівників організацій-членів Харківської Громади на Захист Конституції та Прав людини співкоординатори:

 

Голова Харківської ОО ВУТ, Політичних в’язнів і репресованих,Директор інституту політичних наук м.Харків – А. К. ЗДОРОВИЙ; Голова ХОВ Конгресу Української інтелігенції, письменниця, заслужений діяч Мистецтв України –  Н.І. ВИНОГРАДСЬКА-ЯКИМЧУК;. Головуючий співкоординатор, Голова Громадянського Об’єднання Харківщини «Поступ», Депутат Харківської Обласної Ради 6-го скликання, Головуючий Співкоординатор Харківської Громади – А.Г СЕРГІЄНКО;

Голова ХОВ ВсеУкраїнського Об’єднання ветеранів, Професор – Б.О ВОЛОС;                                        

Голова ХОО ВУТ «Просвіта» ім. Т.Шевченка – Д.Ю ПИЛИПЕЦЬ;

Заступник голови ХОВ Українського Фонду культури, письменник, Заслужений діяч культури України –

 В.С БОЙКО; Голова Культорологічного Товариства «Спадщина», Заслужений журналіст України, письменник –   В.П. ДЯЧЕНКО;                                                                                                                 Заступник Голови Ради Старійшин, Українського козацького товариства, генерал-хорунжий –І.В КОРНІЙЧУК–СЕМИДУБ.