ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Україна
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Столиця:Київ

Найбільше місто:столиця

Державна мова:Українська

Гімн

«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду».
АР Крим Вінницька Волинська Донецька Житомирська Закарпатська Запорізька Івано-Франківська Київ Київська Кропивницька Луганська Львівська Миколаївська Одеська Полтавська Рівненська Севастополь Січеславська Сумська Тернопільська Харківська Херсонська Хмельницька Черкаська Чернівецька Чернігівська
АНOНСИ

КОНКУРС НА ВІДЗНАКУ ОЛЕКСАНДРА КАПІНОСА

КОНКУРС НА ВІДЗНАКУ ОЛЕКСАНДРА КАПІНОСА

Можливо, Ви – справжній гончар-чарівник, який навчає діток цьому дивовижному ремеслу? І, може, разом ви мрієте створити свято, щоб відкрити казковий гончарний  світ землякам?! А, може, Ви зі своїми вихованцями плануєте вирушити у захопливу мандрівку рідними стежками у пошуках знань про такі красиві, проте забуті традиції, щоб, знайшовши, перенести цей скарб у майбуття?!


Олександр Капінос відкривав молоді красу наших українських звичаїв, традицій. Якщо у Вашому серці також, як і в Сашка, палає вогник любові до нашого, рідного,  і струнами своєї душі Ви надихаєте  інших віднайти в собі такий вогник, запрошуємо взяти участь у конкурсі освітньо-культурних проектів!


Ми хочемо, щоб пам’ять про наших Героїв була живою, і їх справи та мрії продовжувалися в діях інших людей. Тому ми віримо, що Відзнака імені Олександра Капіноса допоможе комусь втілити хорошу справу.


Тож якщо Ви – активна людина із села чи невеликого містечка, і Вам близькою є тематика Відзнаки імені Олександра Капіноса – просимо до участі! Винагородою стане призовий фонд у сумі 15 тисяч гривень для втілення проекту-переможця, а також консультаційна підтримка фахівців.


До конкурсу запрошуємо подавати проекти, метою яких є зацікавлення та залучення дітей і молоді до дослідження, вивчення й збереження культурної спадщини українського народу – живих традицій, звичаїв, обрядів, народних танців, традиційного народного співу, гри на традиційних народних інструментах, фольклору, народних ремесел, а також підвищення обізнаності та залучення місцевих громад у цій сфері.


Ми запрошуємо Вас мріяти і ділитися своїми мріями з нами! З детальними умовами участі знайомтеся за посиланням!


 


З повагою,

Прес-служба Національного музею Революції Гідності